09.07.2024Projekt VMPC:


Badania nad funkcją VMPC i problemem matematycznym "czy P=NP?"
pieknafunkcja.plAplikacja do szyfrowania danych VMPCrypt
szyfrowanie.comGra Permutu na bazie funkcji VMPC
permutu.plZobacz także:


Gra komputerowa UrbanMultimedialne kursy do nauki języka angielskiego
ADL Publishing
Pobierz VMPCrypt 5

Instalacja programu VMPCrypt jest całkowicie bezpieczna!
Programy antywirusowe mogą jednak wyświetlać ostrzeżenia, gdyż nie znają tego pliku.Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę włożoną w stworzenie VMPCrypta (kilka tysięcy godzin) oraz zastosowanej w nim technologii szyfrowania (kolejne kilka tysięcy godzin), możesz dobrowolnie zarejestrować swoją kopię aplikacji.
Sam możesz wybrać kwotę, za jaką rejestrujesz. Może to być 1 zł jak i 1000 zł.

Aplikacja niezarejestrowana, którą możesz pobrać z tej strony, jest pełnowartościowa i możesz jej używać bez żadnych ograniczeń.

Ty decydujesz, czy wolisz używać wersji darmowej czy zarejestrowanej.

Rejestrując swoją kopię wspierasz także finansowo moje badania nad odkrytą przeze mnie i opublikowaną na międzynarodowej konferencji FSE funkcją jednokierunkową VMPC - f(f(f(x))+1) - która leży u podstaw Technologii Szyfrowania VMPC zastosowanej w VMPCrypt.

Prowadzę te badania całkowicie niezależnie od 1998 roku i nikt ich nie finansuje. Co nie jest niestety łatwe. Badania nad funkcją VMPC dotychczas pochłonęły mi około 20.000 godzin. Badania te mają realną szansę rozwiązać wielki problem matematyczny "czy P=NP?" poprzez udowodnienie jednokierunkowości funkcji, z czego wynika wprost, że P ≠ NP. Więcej o funkcji VMPC i tych badaniach możesz znaleźć na stronie poświęconej funkcji - www.pieknafunkcja.pl

Dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych:
Jeśli chcesz wdrożyć VMPCrypt w swojej organizacji, ustalmy uczciwą cenę licencji
dla rozmiaru wdrożenia. Zaproponuj kwotę lub opisz skalę wdrożenia i ja zaproponuję cenę licencji.
Otrzymasz fakturę, papierową licencję na nieograniczoną liczbę stanowisk oraz pomoc techniczną.
Na liście naszych klientów są duże firmy, małe firmy oraz liczne instytucje.Dziękuję! Bartosz Żółtak, autor VMPCrypt.
Informacje techniczne:

VMPCrypt przeznaczony jest dla systemów Microsoft Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP.

Wersja instalacyjna to standardowy instalator. Utworzy skróty na pulpicie i skojarzenia do łatwego otwierania zaszyfrowanych plików podwójnym kliknięciem.

Wersja przenośna nie wymaga instalacji. Jest to dokładnie ta sama aplikacja, co w wersji instalacyjnej, ale nie jest opakowana w instalator. Wersję przenośną możesz ściągnąć, nagrać na pen-drive czy płytę CD i uruchomić bez instalacji na dowolnym komputerze.


Wskazówki techniczne:

1. Jeśli system (zwłaszcza Windows 8) nie pozwala zastąpić istniejącego pliku lub go wymazać, uruchom program jako administrator. Aby to zrobić, wciśnij prawy klawisz myszki na ikonie programu i wybierz "Uruchom jako administrator". Ewentualnie możesz ustawić uruchamianie jako administrator na stałe - kliknąć prawym klawiszem myszki na ikonie programu na pulpicie, wybrać: Właściwości; Zgodność; Poziom Uprawnień i tam zaznaczyć "Uruchom ten program jako administrator". Pamiętać należy, że gdy program uruchomiony jest jako administrator, to system Windows będzie blokował mechanizm przeciągania plików do programu.

2. Nie powinno wystąpić, ale hipotetycznie w Windows 8, 7 i Vista - gdyby program nie zapamiętywał ustawień (które można zmienić wciskając przycisk Ustawienia w głównym oknie programu) lub gdyby program nie reagował na zaznaczenie opcji "Nie pokazuj tego więcej" w komunikacie wyświetlanym przy pierwszym uruchomieniu programu, wystarczy odinstalować program i zainstalować go do innego folderu niż systemowy C:\Program Files (np. do folderu C:\Programy).


FSE 2004
Publikacja na konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań Kryptologicznych (IACR) FSE 2004

Konferencje Enigma
Publikacje na Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii Enigma w Warszawie

WCTT
Nagroda Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii przy Politechnice Wrocławskiej

Software Developer's Journal
Rekomendowany projekt magazynu Software Developer's JournalCopyright © 1999-2022 by Bartosz Żółtak
Aktualizacja: 09.07.2024